Wiosenna oferta Domu Wysyłkowego Aromat Słowa

środa, 18 kwietnia 2018
Okładka katalogu wysyłkowego DW Aromat Słowa nr 1/2018

Szanowni Państwo!

Z radością przedstawiamy Państwu nowe, wiosenne wydanie Aromatu Słowa. Zamieściliśmy w nim m.in. bogatą ofertę komunijną oraz interesujące propozycje na inne ważne chwile w życiu bliskich nam osób, np. ślub lub chrzest. Polecamy również szeroki wybór wartościowych książek, które można sprezentować dzieciom np. z okazji Dnia Dziecka i na zakończenie roku szkolnego. Miłośnikom literatury pięknej polecamy Wyprzedaż snów i Grę w kolory - dwie znakomite powieści znanej dziennikarki i udanie debiutującej pisarki Marzeny Rogalskiej. Warte uwagi są również inne nowości, m.in. pakiet bestsellerowych powieści Francine Rivers o kobietach w Biblii, poruszające historie kobiet z czasów wojny i terroru stalinowskiego, nowe książki o tematyce religijnej, kulinarnej i zdrowotnej, a także drobne upominki na różne okazje. Nasz katalog uzupełnia oferta preparatów ziołowych.

Tradycyjnie, wraz z każdą edycją katalogu, dodajemy do zamówień nowe prezenty. Aktualnie do każdego zakupu za co najmniej 99 złotych dołączamy praktyczny upominek na letnie wycieczki: najdokładniejszą i najbardziej szczegółową mapa samochodową Polski w jednym arkuszu (skala 1:700 000, wydanie 2018-2019).

Kolejny prezent otrzymują nasi klienci, którzy dokonają zakupu na co najmniej 200 zł. Będzie to książka Ciasta z cyklu „Domowy wyrób”, zawierająca 215 znakomitych przepisów na domowe ciasta, torty, ciasteczka i desery (wym. 17x24 cm, s. 160, oprawa miękka).

Życzymy udanych zakupów i dobrej lektury!

Zespół pracowników Domu Wysyłkowego Aromat Słowa