Świąteczne wydanie katalogu Domu wysyłkowego Aromat Słowa

wtorek, 6 listopada 2018
Okładka katalogu wysyłkowego DW Aromat Słowa nr 2/2018

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty świątecznej Domu Wysyłkowego Aromat Słowa. Szczególnie polecamy książki z zakresu ziołolecznictwa i zdrowego odżywiania autorstwa znawcy ziół i eksperta telewizyjnego Zbigniewa Nowaka. Wśród nich najnowsze pozycje z bestsellerowych serii: „Z tradycji Ojca Klimuszki” i „Złota kolekcja ziół”. Warto zwrócić uwagę na nowe powieści oraz relacje osób, które przeżyły własną śmierć. Ponadto oferujemy książki kulinarną poradniki, a także propozycje na Boże Narodzenie oraz terminarze na rok 2019.

Znajdą u nas Państwo również lianę książki dla dzieci m.in. nowe komiksy Poczet władców polskich i Dywizjon 303 oraz szeroką gamę pożytecznych i pięknie wydanych książek edukacyjnych, bajek, kolorowanek i książeczek kartonowych dla najmłodszych. Do naszej oferty wprowadziliśmy nową linię herbatek ekologicznych, kawę kolumbijską o wyjątkowym smaku oraz apetyczne czekolady z nowej linii „Aromat i Smak”.

Jak zawsze zakupy w naszej księgarni mogą zostać wzbogacone prezentami. Zakup za co najmniej 99 złotych premiowany jest żurawinową ekologiczną herbatką owocową (5 saszetek). Więcej informacji na temat tej herbatki znaleźć można na stronie produktu.

Drugi gratis można otrzymać dokonując zakupu na co najmniej 200 złotych. Jest nim mielona kawa etiopska Arabica Djimmah (opakowanie 50g). O tej pysznej kawie - mielonej lub ziarnistej - można dowiedzieć się więcej na tych stronach.

Życzymy udanych zakupów!

Zespół pracowników Domu Wysyłkowego Aromat Słowa

Najnowszy katalog można pobrać w wersji elektronicznej na tej stronie: Pobierz katalog DW Aromat Słowa >>